Gegevens

Naam: Pieter van der Heijden
Bondsnummer: 3889592
Geslacht Man
Licentie: G
Elo: 848 (+25)

Persoonlijke ontwikkeling

NTTB resultaten

SeizoenGroepTeamKlasse%Teamgenoten
2022 voorjaarSenioren65e klasse - Poule C187
39%
39%
2021 najaarSenioren66e klasse - Poule C1816
89%
89%
2020 voorjaarSenioren55e klasse - Poule B93
33%
33%
2019 najaarSenioren55e klasse - Poule D185
28%
28%
2019 voorjaarSenioren45e klasse - Poule B176
35%
35%
2018 najaarSenioren45e klasse - Poule B93
33%
33%
2018 voorjaarSenioren45e klasse - Poule B185
28%
28%
2017 najaarSenioren46e klasse - Poule B2620
77%
77%
2017 voorjaarSenioren76e klasse - Poule C157
47%
47%
2016 najaarSenioren66e klasse - Poule C1810
56%
56%
2016 voorjaarSenioren67e klasse - Poule B2117
81%
81%
2015 najaarSenioren77e klasse - Poule A1512
80%
80%
2015 voorjaarSenioren76e klasse - Poule C156
40%
40%
2014 najaarSenioren66e klasse - Poule C95
56%
56%
2014 voorjaarSenioren66e klasse - Poule B2413
54%
54%
2013 najaarSenioren66e klasse - Poule B2110
48%
48%
2013 voorjaarSenioren67e klasse - Poule A1713
76%
76%
2012 najaarSenioren67e klasse - Poule A1816
89%
89%
2012 voorjaarSenioren86e klasse - Poule D248
33%
33%
2011 najaarSenioren85e klasse - Poule E271
4%
4%
2011 voorjaarSenioren65e klasse - Poule B90
0%
0%
2010 najaarSenioren86e klasse - Poule D152
13%
13%
2010 voorjaarSenioren96e klasse - Poule D152
13%
13%
2009 najaarSenioren85e klasse - Poule D180
0%
0%

RKC ranklijst

SeizoenSSBSPTN
Najaar 202131567-7441324%
Zomer 202018465-7-141140%
Voorjaar 202017224-7-28640%
Najaar 20192135411918%
Voorjaar 201919599-1201833%
Najaar 2018211210737%
Voorjaar 201816527-8-37929%