Contact

Heeft u vragen of wilt u meer informatie? Neem dan contact met ons op.

VoorzitterWil Rensvoorzitter@ttvhetmarkiezaat.nl
SecretarisRafael Fructuososecretaris@ttvhetmarkiezaat.nl
PenningmeesterHanny Rosenboompenningmeester@ttvhetmarkiezaat.nl
PR & Communicatie pr@ttvhetmarkiezaat.nl
Evenementen ec@ttvhetmarkiezaat.nl
AccommodatiezakenJohn Sluijteraccommodatie@ttvhetmarkiezaat.nl
Technische zakenRinus Katstc@ttvhetmarkiezaat.nl
ToernooienHanny Rosenboomtoernooi@ttvhetmarkiezaat.nl
WedstrijdsecretariaatGeertje van Gaans
Danny Bogers
ws@ttvhetmarkiezaat.nl
WebbeheerCarla van Loonwebbeheer@ttvhetmarkiezaat.nl

Openingstijden

Maandag
18:45 – 20:15 uur

Dinsdag
18:30 – 24:00 uur

Woensdag
18:00 – 20:00 uur

Donderdag
09:00 – 12:00 uur
20:15 – 24:00 uur

Vrijdag
Vanaf 20:00 uur

Zaterdag
Vanaf 10:30 uur

Zondag
Gesloten / toernooien

Gegevens

TTV Het Markiezaat
Staakberg 4C
4613 BL Bergen op Zoom

0164 – 26 01 49
Enkel telefonisch bereikbaar tijdens de openingstijden