De Rinus Kats Competitie (RKC) is een singles competitie die wordt gespeeld op de dinsdagavond vanaf 20:00 uur.
De wedstrijden worden bepaald door een loting, behalve elke 5e speelronde, dan is het Superronde. Op basis van jouw positie op de ranglijst word je tijdens de Superronde ingedeeld in een poule waarin je 2 wedstrijden speelt.

Punten

Elke wedstrijd die je wint is 2 punten, verlies 1punt. Je kunt dus in totaal 4 punten winnen per speelavond.

Bij de superronde is winst 3 punten, verlies 2 punten.

Deelname

Geef je iedere dinsdag voor 16:00 uur op bij Danny Bogers. Hij beheert ook deze competitie.

Prijzen

De nummers 1 & 2 vallen in de prijzen. Deze prijzen worden verzorgd door Doing Better.

Stand najaar 2021

NaamSSBSPTN
1Danny32618534186976%
2Will344120161106181%
3Boris343426-806081%
4Adnan324019182205976%
5Wout34352331105881%
6René343324-14-1545781%
7Jimmy284313242755667%
8Judith263614131875062%
9Erik24426281214857%
10Joost V2639921884862%
11Harvey2832165994867%
12Raimond24425291104757%
13Yair321532-45-3524776%
14Pieter B20403311544348%
15Pascal262419-7-664362%
16Selina30736-75-7264371%
17Robert18308171103843%
18Marvin241820-24-2313857%
19Thomas18316222093743%
20Walter16313322863438%
21Jacco14320413303233%
22Debby24328-62-5943157%
23Peter14300404183033%
24Wil201317-16-883048%
25Joost vd P161712-3-222938%
26Henry10182161652024%
27Lisa12515-22-1542029%
28Stan16416-30-2752038%
29Miles8115-1-441619%
30Frans10106-5-441624%
31Pieter vd H1067-7441324%
32Marieke638-13-1541114%
33Erwin655-5-441014%
34Dorien846-7-221019%
35Rob663022914%
36David45300810%
37Ivo808-20-176819%
38Gerda808-24-198819%
39Sander425-40710%
40Richard442244610%
41Bob24066645%
42Geertje2210035%
43René A202-4-2225%
44Tobias202-5-5525%
45Merel202-6-6625%
46Elles202-6-6625%