RKC

Rinus Kats Competitie

Een singles competitie die wordt gespeeld op de dinsdagavond.

De Rinus Kats Competitie (RKC) is een singles competitie die wordt gespeeld op de dinsdagavond vanaf 20:00 uur.
De wedstrijden worden bepaald door een loting, behalve elke 5e speelronde, dan is het Superronde. Op basis van jouw positie op de ranglijst word je tijdens de Superronde ingedeeld in een poule waarin je 2 wedstrijden speelt.

Punten

Elke wedstrijd die je wint is 2 punten, verlies 1punt. Je kunt dus in totaal 4 punten winnen per speelavond.

Bij de superronde is winst 3 punten, verlies 2 punten.

Deelname

Geef je iedere dinsdag voor 16:00 uur op bij Danny Bogers. Hij beheert ook deze competitie.

Prijzen

De nummers 1 & 2 vallen in de prijzen. Deze prijzen worden verzorgd door Doing Better.

Stand voorjaar 2024

NaamPTN
1Jimmy32561066100%
2Pascal3046135994%
3Joost vd P285175888%
4Judith32302555100%
5Will3033205394%
6Erik v B184414556%
7Robert2234114569%
8Luc2622224481%
9Yair2426174375%
10David223294169%
11Sander182983756%
12René O272323488%
13Adnan183033356%
14Daan1819143356%
15René vd H234293369%
16Francisca162383150%
17Erik d R2012172963%
18Wout2012172963%
19Lisa142622844%
20Sjoerd121942338%
21Miles121942338%
22Debby168152350%
23Sophie82012125%
24Boris12881638%
25Henry S140161644%
26Dorien6481219%
27Raimond61011119%
28Danny61011119%
29Selina6551019%
30Pieter vd H26066%
31Marvin606619%
32Lulzim606619%
33Peter24046%
34Stan20446%
35Marco404413%
36Erwin22136%
37Ronald22136%
38Ruud22136%