Persoonlijke resultaten

Y. Ben-Harosh

Gegevens

Naam: Yair Ben-Harosh
Bondsnummer: 4264753
Geslacht Man
Licentie: G
Elo: 899

NTTB resultaten

SeizoenGroepTeamKlasse%Teamgenoten
2024 voorjaarSenioren105e klasse - Poule B2114
67%
67%
2023 najaarSenioren126e klasse - Poule C2114
67%
67%
2023 voorjaarSenioren106e klasse - Poule B158
53%
53%
2022 najaarSenioren117e klasse - Poule B1715
88%
88%
2022 voorjaarSenioren87e klasse - Poule A2120
95%
95%

RKC ranklijst

SeizoenPTN
Najaar 2023112521163781%
Voorjaar 202321164182242%
Najaar 2022181615102553%
Najaar 2021133215324776%
Zomer 202022505530%
Voorjaar 202071041014100%
Najaar 20192624046%