Persoonlijke resultaten

A. Bayrak

Gegevens

Naam: Adnan Bayrak
Bondsnummer: 2547333
Geslacht Man
Licentie: G
Elo: 1001

NTTB resultaten

SeizoenGroepTeamKlasse%Teamgenoten
2024 voorjaarSenioren105e klasse - Poule B2418
75%
75%
2023 najaarSenioren105e klasse - Poule B2111
52%
52%
2023 voorjaarSenioren85e klasse - Poule B189
50%
50%
2022 najaarSenioren85e klasse - Poule B2716
59%
59%
2022 voorjaarSenioren55e klasse - Poule B1510
67%
67%
2021 najaarSenioren55e klasse - Poule B148
57%
57%
2020 voorjaarSenioren45e klasse - Poule D1210
83%
83%
2019 najaarSenioren34e klasse - Poule B92
22%
22%
2019 voorjaarSenioren35e klasse - Poule C3023
77%
77%
2018 najaarSenioren34e klasse - Poule B238
35%
35%
2018 voorjaarSenioren34e klasse - Poule B2715
56%
56%
2017 najaarSenioren34e klasse - Poule A2111
52%
52%
2017 voorjaarSenioren44e klasse - Poule B218
38%
38%
2016 najaarSenioren44e klasse - Poule B2413
54%
54%
2016 voorjaarSenioren44e klasse - Poule B3016
53%
53%
2015 najaarSenioren44e klasse - Poule C125
42%
42%
2015 voorjaarSenioren43e klasse - Poule B278
30%
30%
2014 najaarSenioren44e klasse - Poule C187
39%
39%
2014 voorjaarSenioren44e klasse - Poule C2111
52%
52%
2013 najaarSenioren44e klasse - Poule D2715
56%
56%
2013 voorjaarSenioren44e klasse - Poule C2713
48%
48%
2012 najaarSenioren44e klasse - Poule C93
33%
33%
2012 voorjaarSenioren54e klasse - Poule B1812
67%
67%
2011 najaarSenioren53e klasse - Poule C236
26%
26%
2011 voorjaarSenioren54e klasse - Poule C2014
70%
70%
2010 najaarSenioren53e klasse - Poule D211
5%
5%
2010 voorjaarSenioren64e klasse - Poule E2113
62%
62%
2009 najaarSenioren53e klasse - Poule B153
20%
20%
2009 voorjaarSenioren54e klasse - Poule C3021
70%
70%
2008 najaarSenioren53e klasse - Poule B243
13%
13%
2008 voorjaarSenioren64e klasse - Poule D2111
52%
52%
2007 najaarSenioren65e klasse - Poule D1814
78%
78%
2007 voorjaarSenioren64e klasse - Poule E2410
42%
42%
2006 najaarSenioren54e klasse - Poule D2419
79%
79%
2006 voorjaarSenioren53e klasse - Poule A214
19%
19%
2005 najaarSenioren54e klasse - Poule D1510
67%
67%
2005 voorjaarSenioren43e klasse - Poule A94
44%
44%
2004 najaarSenioren65e klasse - Poule B2419
79%
79%
2004 voorjaarSenioren65e klasse - Poule B2419
79%
79%
2003 najaarSenioren54e klasse - Poule E126
50%
50%
2003 voorjaarSenioren95e klasse - Poule D2015
75%
75%
2002 najaarSenioren84e klasse - Poule D1810
56%
56%
2002 voorjaarSenioren85e klasse - Poule B129
75%
75%
2001 najaarSenioren85e klasse - Poule B2116
76%
76%
2001 voorjaarSenioren65e klasse - Poule A128
67%
67%
2000 najaarSenioren75e klasse - Poule D32
67%
67%
2000 voorjaarSenioren65e klasse - Poule B2110
48%
48%
1999 najaarSenioren75e klasse - Poule B2413
54%
54%
1999 voorjaarSenioren75e klasse - Poule B125
42%
42%
1998 najaarSenioren85e klasse - Poule B158
53%
53%
1998 voorjaarSenioren66e klasse - Poule B1818
100%
100%
1997 najaarSenioren64e klasse - Poule A249
38%
38%
1997 voorjaarSenioren65e klasse - Poule B96
67%
67%
1996 najaarSenioren66e klasse - Poule A1811
61%
61%
1996 voorjaarSenioren65e klasse - Poule A62
33%
33%
1995 najaarSenioren66e klasse - Poule B2423
96%
96%
1995 voorjaarSenioren45e klasse - Poule B217
33%
33%

RKC ranklijst

SeizoenPTN
Najaar 20239203353863%
Voorjaar 202362842135574%
Najaar 20222244074780%
Najaar 202143240195976%
Zomer 202012121462060%
Voorjaar 202021015419100%
Najaar 201910172473153%
Voorjaar 201918121451940%
Najaar 2018175821020%
Voorjaar 2018156821024%
Najaar 201712121642050%