Persoonlijke resultaten

M. Sluijter

Gegevens

Naam: Marvin Sluijter
Bondsnummer: 3843164
Geslacht Man
Licentie: G
Elo: 826

NTTB resultaten

SeizoenGroepTeamKlasse%Teamgenoten
2024 voorjaarSenioren126e klasse - Poule C2616
62%
62%
2023 najaarSenioren126e klasse - Poule C2414
58%
58%
2023 voorjaarSenioren106e klasse - Poule B2417
71%
71%
2022 najaarSenioren106e klasse - Poule C2211
50%
50%
2022 voorjaarSenioren76e klasse - Poule C2113
62%
62%
2021 najaarSenioren66e klasse - Poule C2110
48%
48%
2020 najaarSenioren66e klasse - Poule B128
67%
67%
2020 voorjaarSenioren66e klasse - Poule C125
42%
42%
2019 najaarSenioren66e klasse - Poule C3015
50%
50%
2019 voorjaarSenioren66e klasse - Poule C215
24%
24%
2018 najaarSenioren67e klasse - Poule B1812
67%
67%
2018 voorjaarSenioren67e klasse - Poule C3015
50%
50%
2017 najaarSenioren67e klasse - Poule C215
24%
24%
2017 voorjaarSenioren76e klasse - Poule C151
7%
7%

RKC ranklijst

SeizoenPTN
Najaar 202331636919%
Voorjaar 202324145131837%
Najaar 202216205232867%
Najaar 2021182418203857%
Zomer 202013164162080%
Voorjaar 202010481940%
Najaar 201972612253776%
Voorjaar 201916162192153%
Najaar 20185208212980%
Voorjaar 2018428102333100%
Najaar 20178266232993%