Persoonlijke resultaten

W.J.M. Hopmans

Gegevens

Naam: Will Hopmans
Bondsnummer: 2653100
Geslacht Man
Licentie: G
Elo: 894

NTTB resultaten

SeizoenGroepTeamKlasse%Teamgenoten
2024 voorjaarSenioren105e klasse - Poule B2110
48%
48%
2023 najaarSenioren105e klasse - Poule B2717
63%
63%
2023 voorjaarSenioren85e klasse - Poule B188
44%
44%
2022 najaarSenioren85e klasse - Poule B3020
67%
67%
2022 voorjaarSenioren55e klasse - Poule B1813
72%
72%
2021 najaarSenioren55e klasse - Poule B2116
76%
76%
2020 voorjaarSenioren45e klasse - Poule D129
75%
75%
2019 najaarSenioren34e klasse - Poule B155
33%
33%
2019 voorjaarSenioren35e klasse - Poule C2414
58%
58%
2018 najaarSenioren34e klasse - Poule B206
30%
30%
2018 voorjaarSenioren34e klasse - Poule B2414
58%
58%
2017 najaarSenioren34e klasse - Poule A2414
58%
58%
2017 voorjaarSenioren44e klasse - Poule B151
7%
7%
2016 najaarSenioren44e klasse - Poule B2713
48%
48%
2016 voorjaarSenioren44e klasse - Poule B2718
67%
67%
2015 najaarSenioren44e klasse - Poule C2414
58%
58%
2015 voorjaarSenioren43e klasse - Poule B246
25%
25%
2014 najaarSenioren44e klasse - Poule C2719
70%
70%
2014 voorjaarSenioren44e klasse - Poule C2411
46%
46%
2013 najaarSenioren44e klasse - Poule D218
38%
38%
2013 voorjaarSenioren44e klasse - Poule C2111
52%
52%
2012 najaarSenioren44e klasse - Poule C2913
45%
45%
2012 voorjaarSenioren54e klasse - Poule B1513
87%
87%
2011 najaarSenioren53e klasse - Poule C217
33%
33%
2011 voorjaarSenioren54e klasse - Poule C2113
62%
62%
2010 najaarSenioren53e klasse - Poule D279
33%
33%
2010 voorjaarSenioren54e klasse - Poule C189
50%
50%
2009 najaarSenioren64e klasse - Poule C2115
71%
71%
2009 voorjaarSenioren54e klasse - Poule C2412
50%
50%
2008 najaarSenioren53e klasse - Poule B216
29%
29%
2008 voorjaarSenioren64e klasse - Poule D159
60%
60%
2007 najaarSenioren65e klasse - Poule D1210
83%
83%
2007 voorjaarSenioren64e klasse - Poule E2410
42%
42%
2006 najaarSenioren54e klasse - Poule D159
60%
60%
2006 voorjaarSenioren53e klasse - Poule A152
13%
13%
2005 najaarSenioren54e klasse - Poule D157
47%
47%
2005 voorjaarSenioren43e klasse - Poule A246
25%
25%
2004 najaarSenioren65e klasse - Poule B2320
87%
87%
2004 voorjaarSenioren65e klasse - Poule B2320
87%
87%
2003 najaarSenioren54e klasse - Poule E155
33%
33%
2003 voorjaarSenioren64e klasse - Poule B216
29%
29%
2002 najaarSenioren74e klasse - Poule B1510
67%
67%
2002 voorjaarSenioren64e klasse - Poule C155
33%
33%
2001 najaarSenioren75e klasse - Poule C1815
83%
83%
2001 voorjaarSenioren65e klasse - Poule A158
53%
53%
2000 najaarSenioren75e klasse - Poule D65
83%
83%
2000 voorjaarSenioren65e klasse - Poule B129
75%
75%
1998 najaarSenioren65e klasse - Poule B2420
83%
83%
1998 voorjaarSenioren54e klasse - Poule B247
29%
29%
1997 najaarSenioren54e klasse - Poule A188
44%
44%
1997 voorjaarSenioren65e klasse - Poule B2117
81%
81%
1996 najaarSenioren66e klasse - Poule A1810
56%
56%
1996 voorjaarSenioren65e klasse - Poule A155
33%
33%
1995 najaarSenioren66e klasse - Poule B96
67%
67%

RKC ranklijst

SeizoenPTN
Najaar 2023172216153169%
Voorjaar 202373235205584%
Najaar 202212833175093%
Najaar 202123441206181%
Zomer 20201183143590%
Voorjaar 202088761380%
Najaar 201922836155182%
Voorjaar 201952230104073%
Najaar 201871517102773%
Voorjaar 20185152052571%
Najaar 20177192092993%