Persoonlijke resultaten

R.M.P. Abdullah

Gegevens

Naam: Richard Abdullah
Bondsnummer: 4040117
Geslacht Man
Licentie: F
Elo: 1014

NTTB resultaten

SeizoenGroepTeamKlasse%Teamgenoten
2024 voorjaarSenioren94e klasse - Poule C154
27%
27%
2023 najaarSenioren63e klasse - Poule C152
13%
13%
2023 voorjaarSenioren43e klasse - Poule D154
27%
27%
2022 najaarSenioren21e klasse - Poule A210
0%
0%
2022 voorjaarSenioren44e klasse - Poule B125
42%
42%
2021 najaarSenioren44e klasse - Poule B1812
67%
67%
2020 najaarSenioren34e klasse - Poule C64
67%
67%
2020 voorjaarSenioren34e klasse - Poule B93
33%
33%
2019 najaarSenioren34e klasse - Poule B2110
48%
48%
2019 voorjaarSenioren45e klasse - Poule B2317
74%
74%
2018 najaarSenioren45e klasse - Poule B1810
56%
56%
2018 voorjaarJeugd1Junior J1e klasse - Poule A2912
41%
41%
2017 najaarJeugd1Junior J2e klasse - Poule A2714
52%
52%
2017 voorjaarJeugd1Junior J3e klasse - Poule A2916
55%
55%
2016 najaarJeugd2Junior J4e klasse - Poule A1817
94%
94%
2016 voorjaarJeugd2Junior J4e klasse - Poule A1810
56%
56%
2015 voorjaarJeugd1Junior J4e klasse - Poule A248
33%
33%
2014 najaarJeugd2Junior J4e klasse - Poule B159
60%
60%
2014 voorjaarJeugd3Starter S1 - Poule A2717
63%
63%
2013 najaarJeugd4Starter S2 - Poule A2015
75%
75%
2013 voorjaarJeugd4Aspirant A4 - Poule A182
11%
11%

RKC ranklijst

SeizoenPTN
Najaar 202140442610%
Zomer 202071811142590%
Najaar 2019121712162853%
Voorjaar 2019130192645100%
Najaar 2018165731020%
Voorjaar 201821524618%
Najaar 2017624121830100%