Persoonlijke resultaten

J. Verbogt

Gegevens

Naam: Joost Verbogt
Bondsnummer: 3777038
Geslacht Man
Licentie: F
Elo: 1033

NTTB resultaten

SeizoenGroepTeamKlasse%Teamgenoten
2023 najaarSenioren63e klasse - Poule C61
17%
17%
2023 voorjaarSenioren64e klasse - Poule B62
33%
33%
2022 najaarSenioren53e klasse - Poule B144
29%
29%
2022 voorjaarSenioren33e klasse - Poule A153
20%
20%
2021 najaarSenioren44e klasse - Poule B2016
80%
80%
2020 najaarSenioren34e klasse - Poule C95
56%
56%
2020 voorjaarSenioren34e klasse - Poule B93
33%
33%
2019 najaarSenioren34e klasse - Poule B125
42%
42%
2019 voorjaarSenioren45e klasse - Poule B1512
80%
80%
2018 najaarSenioren45e klasse - Poule B127
58%
58%
2018 voorjaarSenioren45e klasse - Poule B1811
61%
61%
2017 najaarSenioren46e klasse - Poule B2321
91%
91%
2017 voorjaarSenioren76e klasse - Poule C99
100%
100%
2016 najaarSenioren66e klasse - Poule C2417
71%
71%
2016 voorjaarSenioren67e klasse - Poule B1817
94%
94%
2015 najaarSenioren55e klasse - Poule B186
33%
33%
2015 voorjaarSenioren76e klasse - Poule C159
60%
60%
2014 najaarSenioren66e klasse - Poule C64
67%
67%
2014 voorjaarSenioren66e klasse - Poule B2413
54%
54%
2013 najaarSenioren66e klasse - Poule B2114
67%
67%
2013 najaarJeugd1Junior J3e klasse - Poule A1814
78%
78%
2013 voorjaarJeugd1Junior J3e klasse - Poule A2010
50%
50%
2012 najaarJeugd1Junior J3e klasse - Poule A182
11%
11%
2012 voorjaarJeugd1Junior J3e klasse - Poule A243
13%
13%
2011 najaarJeugd1Junior J4e klasse - Poule B2413
54%
54%
2011 voorjaarJeugd4Junior J5e klasse - Poule B2710
37%
37%
2010 najaarJeugd3Junior J5e klasse - Poule B2311
48%
48%
2010 voorjaarJeugd3Aspirant A4 - Poule B179
53%
53%
2006 najaarJeugd3Aspirant A5 - Poule B30
0%
0%

RKC ranklijst

SeizoenPTN
Najaar 202110263994862%
Zomer 20201581421640%
Voorjaar 202023221320%
Najaar 20195233684465%
Voorjaar 201910162673353%
Najaar 20189141592453%
Voorjaar 201822726144082%
Najaar 201722426113786%