Persoonlijke resultaten

I. Verdult

Gegevens

Naam: Ivo Verdult
Bondsnummer: 3212826
Geslacht Man
Licentie: G
Elo: 768

NTTB resultaten

SeizoenGroepTeamKlasse%Teamgenoten
2024 voorjaarSenioren116e klasse - Poule B2113
62%
62%
2023 najaarSenioren116e klasse - Poule B185
28%
28%
2023 voorjaarSenioren95e klasse - Poule C243
13%
13%
2022 najaarSenioren96e klasse - Poule B2415
63%
63%
2022 voorjaarSenioren65e klasse - Poule C223
14%
14%
2020 voorjaarSenioren55e klasse - Poule B91
11%
11%
2019 najaarSenioren55e klasse - Poule D171
6%
6%
2019 voorjaarSenioren45e klasse - Poule B183
17%
17%
2018 najaarSenioren45e klasse - Poule B120
0%
0%
2018 voorjaarSenioren45e klasse - Poule B181
6%
6%
2017 najaarSenioren46e klasse - Poule B116
55%
55%
2017 voorjaarSenioren76e klasse - Poule C124
33%
33%
2016 najaarSenioren66e klasse - Poule C155
33%
33%
2016 voorjaarSenioren67e klasse - Poule B186
33%
33%
2015 najaarSenioren77e klasse - Poule A189
50%
50%
2015 voorjaarSenioren76e klasse - Poule C214
19%
19%
2014 najaarSenioren66e klasse - Poule C91
11%
11%
2014 voorjaarSenioren66e klasse - Poule B184
22%
22%
2013 najaarSenioren66e klasse - Poule B150
0%
0%
2013 voorjaarSenioren67e klasse - Poule A115
45%
45%
2012 najaarSenioren67e klasse - Poule A219
43%
43%
2012 voorjaarSenioren86e klasse - Poule D211
5%
5%
2011 najaarSenioren75e klasse - Poule C30
0%
0%
2011 voorjaarSenioren76e klasse - Poule C122
17%
17%
2010 najaarSenioren76e klasse - Poule C121
8%
8%
2010 voorjaarSenioren86e klasse - Poule E60
0%
0%
2002 najaarSenioren117e klasse - Poule D216
29%
29%
2002 voorjaarSenioren116e klasse - Poule F241
4%
4%
2001 najaarSenioren117e klasse - Poule A123
25%
25%
2001 voorjaarSenioren107e klasse - Poule B187
39%
39%
2000 najaarSenioren107e klasse - Poule B121
8%
8%
2000 voorjaarJeugd3Junior J4e klasse - Poule B154
27%
27%
1999 voorjaarJeugd3Junior J4e klasse - Poule A61
17%
17%
1998 najaarJeugd4Junior J4e klasse - Poule B124
33%
33%
1998 voorjaarJeugd5Junior J4e klasse - Poule B242
8%
8%

RKC ranklijst

SeizoenPTN
Najaar 202223107101733%
Najaar 202137808819%
Zomer 202024202210%
Najaar 201927404412%
Voorjaar 20192010991833%
Voorjaar 201820442612%