Gegevens

Naam: Frans Reurling
Bondsnummer: 4104246
Geslacht Man
Licentie: G
Elo: 916 (+8)

Persoonlijke ontwikkeling

NTTB resultaten

SeizoenGroepTeamKlasse%Teamgenoten
2022 voorjaarSenioren65e klasse - Poule C3014
47%
47%
2021 najaarSenioren55e klasse - Poule B159
60%
60%
2020 voorjaarSenioren66e klasse - Poule C1210
83%
83%
2019 najaarSenioren66e klasse - Poule C3023
77%
77%
2019 voorjaarSenioren66e klasse - Poule C1816
89%
89%
2018 najaarSenioren67e klasse - Poule B1514
93%
93%
2018 voorjaarSenioren67e klasse - Poule C3023
77%
77%
2017 najaarSenioren67e klasse - Poule C1514
93%
93%
2017 voorjaarSenioren55e klasse - Poule B2510
40%
40%
2016 najaarSenioren55e klasse - Poule C154
27%
27%
2016 voorjaarSenioren55e klasse - Poule B2613
50%
50%
2015 najaarSenioren55e klasse - Poule B2412
50%
50%
2015 voorjaarSenioren65e klasse - Poule B2011
55%
55%
2014 najaarSenioren66e klasse - Poule C97
78%
78%
2009 najaarSenioren75e klasse - Poule E96
67%
67%
2009 voorjaarSenioren86e klasse - Poule E2422
92%
92%
2008 najaarSenioren64e klasse - Poule C185
28%
28%

RKC ranklijst

SeizoenSSBSPTN
Najaar 2021305106-5-441624%
Zomer 20202312100310%
Najaar 20191391213-14-1252553%
Najaar 201819443-4-23727%
Voorjaar 201814765-6-101141%
Najaar 20171191011-12-572164%