Persoonlijke resultaten

P. Stolk

Gegevens

Naam: Peter Stolk
Bondsnummer: 3786613
Geslacht Man
Licentie: C
Elo: 1776

NTTB resultaten

SeizoenGroepTeamKlasse%Teamgenoten
2024 voorjaarSenioren22e Divisie - Poule A244
17%
17%
2023 najaarSenioren23e Divisie - Poule F1812
67%
67%
2023 voorjaarSenioren12e Divisie - Poule C217
33%
33%
2022 najaarSenioren13e Divisie - Poule F147
50%
50%
2022 voorjaarSenioren1Hoofdklasse - Poule B1812
67%
67%
2021 najaarSenioren1Hoofdklasse - Poule A3016
53%
53%
2020 voorjaarSenioren12e klasse - Poule B1212
100%
100%
2019 najaarSenioren12e klasse - Poule A2119
90%
90%
2019 voorjaarSenioren12e klasse - Poule A1513
87%
87%
2018 najaarSenioren12e klasse - Poule B1815
83%
83%
2018 voorjaarSenioren12e klasse - Poule C2724
89%
89%
2017 najaarSenioren11e klasse - Poule B2113
62%
62%
2017 voorjaarSenioren11e klasse - Poule A2714
52%
52%
2016 najaarSenioren11e klasse - Poule A2013
65%
65%
2016 voorjaarSenioren11e klasse - Poule A3016
53%
53%
2015 najaarSenioren11e klasse - Poule B2416
67%
67%
2015 voorjaarSenioren12e klasse - Poule A3026
87%
87%
2014 najaarSenioren11e klasse - Poule B186
33%
33%
2014 voorjaarSenioren12e klasse - Poule B2015
75%
75%
2013 najaarSenioren12e klasse - Poule A2618
69%
69%
2013 voorjaarSenioren12e klasse - Poule C2012
60%
60%
2012 najaarSenioren12e klasse - Poule B2418
75%
75%
2012 voorjaarSenioren11e klasse - Poule B3011
37%
37%
2011 najaarSenioren11e klasse - Poule A2413
54%
54%
2011 voorjaarSenioren11e klasse - Poule A3014
47%
47%
2010 najaarSenioren11e klasse - Poule A2110
48%
48%
2010 voorjaarSenioren11e klasse - Poule B2416
67%
67%
2009 najaarSenioren11e klasse - Poule B238
35%
35%
2009 voorjaarSenioren22e klasse - Poule C2619
73%
73%
2008 najaarSenioren33e klasse - Poule D2119
90%
90%
2008 voorjaarSenioren32e klasse - Poule A279
33%
33%
2007 najaarSenioren33e klasse - Poule D2419
79%
79%
2007 voorjaarSenioren33e klasse - Poule C2415
63%
63%
2002 voorjaarJeugd1Junior J1e klasse - Poule A1714
82%
82%
2001 najaarJeugd1Junior J2e klasse - Poule A3024
80%
80%
2001 voorjaarJeugd1Junior J2e klasse - Poule B3017
57%
57%
2000 najaarJeugd2Junior J2e klasse - Poule B3018
60%
60%
2000 voorjaarJeugd4Junior J4e klasse - Poule A2120
95%
95%
1999 najaarJeugd5Aspirant A2 - Poule A2719
70%
70%
1999 voorjaarJeugd6Aspirant A4 - Poule A3028
93%
93%
1998 najaarJeugd7Aspirant A4 - Poule A2718
67%
67%
1998 voorjaarJeugd8Beginners A2722
81%
81%
1997 najaarJeugd7Beginners A2716
59%
59%

RKC ranklijst

SeizoenPTN
Najaar 20232581801825%
Voorjaar 202312184204247%
Najaar 202212163403453%
Najaar 202123143003033%
Zomer 20205142812970%
Voorjaar 2020661401460%
Najaar 20191275815982%
Voorjaar 201912163023253%
Najaar 20182312027%
Voorjaar 2018981601624%
Najaar 20179132602657%