Persoonlijke resultaten

E. Meerman

Gegevens

Naam: Erwin Meerman
Bondsnummer: 3651208
Geslacht Man
Licentie: F
Elo: 1182 (-26)

NTTB resultaten

SeizoenGroepTeamKlasse%Teamgenoten
2023 voorjaarSenioren53e klasse - Poule A94
44%
44%
2022 najaarSenioren42e klasse - Poule A150
0%
0%
2022 voorjaarSenioren22e klasse - Poule A155
33%
33%
2021 najaarSenioren22e klasse - Poule A92
22%
22%
2019 najaarSenioren12e klasse - Poule A128
67%
67%
2019 voorjaarSenioren12e klasse - Poule A128
67%
67%
2018 najaarSenioren12e klasse - Poule B187
39%
39%
2017 najaarSenioren11e klasse - Poule B31
33%
33%
2017 voorjaarSenioren11e klasse - Poule A153
20%
20%
2016 najaarSenioren11e klasse - Poule A112
18%
18%
2016 voorjaarSenioren11e klasse - Poule A155
33%
33%
2015 najaarSenioren11e klasse - Poule B127
58%
58%
2015 voorjaarSenioren12e klasse - Poule A1513
87%
87%
2014 najaarSenioren11e klasse - Poule B155
33%
33%
2014 voorjaarSenioren12e klasse - Poule B116
55%
55%
2013 najaarSenioren12e klasse - Poule A2615
58%
58%
2013 voorjaarSenioren12e klasse - Poule C2311
48%
48%
2012 najaarSenioren12e klasse - Poule B3021
70%
70%
2012 voorjaarSenioren11e klasse - Poule B2711
41%
41%
2011 najaarSenioren11e klasse - Poule A3017
57%
57%
2011 voorjaarSenioren11e klasse - Poule A3013
43%
43%
2010 najaarSenioren11e klasse - Poule A2416
67%
67%
2010 voorjaarSenioren11e klasse - Poule B2114
67%
67%
2009 najaarSenioren11e klasse - Poule B2316
70%
70%
2009 voorjaarSenioren11e klasse - Poule A2615
58%
58%
2008 voorjaarSenioren11e klasse - Poule B2412
50%
50%
2007 najaarSenioren11e klasse - Poule B2412
50%
50%
2007 voorjaarSenioren11e klasse - Poule A2415
63%
63%
2006 najaarSenioren11e klasse - Poule B2414
58%
58%
2006 voorjaarSenioren11e klasse - Poule B2713
48%
48%
2005 najaarSenioren11e klasse - Poule A216
29%
29%
2005 voorjaarSenioren12e klasse - Poule B2421
88%
88%
2003 voorjaarSenioren11e klasse - Poule B174
24%
24%
2002 najaarSenioren11e klasse - Poule A2411
46%
46%
2002 voorjaarSenioren11e klasse - Poule A3016
53%
53%
2001 najaarSenioren11e klasse - Poule A2417
71%
71%
2001 voorjaarSenioren11e klasse - Poule B2110
48%
48%
2000 najaarSenioren12e klasse - Poule A31
33%
33%
2000 voorjaarSenioren13e klasse - Poule C2419
79%
79%
1999 najaarSenioren12e klasse - Poule B2110
48%
48%
1999 voorjaarSenioren12e klasse - Poule B2113
62%
62%
1998 najaarSenioren12e klasse - Poule B3020
67%
67%
1998 voorjaarSenioren12e klasse - Poule A2413
54%
54%
1997 najaarSenioren11e klasse - Poule C214
19%
19%
1997 voorjaarSenioren11e klasse - Poule A2410
42%
42%
1996 najaarSenioren12e klasse - Poule A2413
54%
54%
1996 voorjaarSenioren12e klasse - Poule D2717
63%
63%
1995 najaarSenioren12e klasse - Poule A219
43%
43%

RKC ranklijst

SeizoenPTN
Najaar 202329240425%
Najaar 2021336551014%
Zomer 20208122032360%
Najaar 20191591801829%
Voorjaar 201911142933247%
Najaar 20181193744167%
Najaar 201727322421%