Persoonlijke resultaten

D. Bogers

Gegevens

Naam: Danny Bogers
Bondsnummer: 3064532
Geslacht Man
Licentie: E
Elo: 1381

NTTB resultaten

SeizoenGroepTeamKlasse%Teamgenoten
2024 voorjaarSenioren51e klasse - Poule A248
33%
33%
2023 najaarSenioren42e klasse - Poule B2722
81%
81%
2023 voorjaarSenioren32e klasse - Poule A2410
42%
42%
2022 najaarSenioren32e klasse - Poule B219
43%
43%
2022 voorjaarSenioren22e klasse - Poule A209
45%
45%
2021 najaarSenioren22e klasse - Poule A219
43%
43%
2020 voorjaarSenioren12e klasse - Poule B94
44%
44%
2019 najaarSenioren12e klasse - Poule A2412
50%
50%
2019 voorjaarSenioren12e klasse - Poule A2112
57%
57%
2018 najaarSenioren12e klasse - Poule B189
50%
50%
2018 voorjaarSenioren12e klasse - Poule C249
38%
38%
2017 najaarSenioren11e klasse - Poule B243
13%
13%
2017 voorjaarSenioren23e klasse - Poule B2115
71%
71%
2016 najaarSenioren22e klasse - Poule B278
30%
30%
2016 voorjaarSenioren22e klasse - Poule A2712
44%
44%
2015 najaarSenioren23e klasse - Poule C2118
86%
86%
2015 voorjaarSenioren23e klasse - Poule D2719
70%
70%
2014 najaarSenioren23e klasse - Poule C2718
67%
67%
2014 voorjaarSenioren23e klasse - Poule B2720
74%
74%
2013 najaarSenioren22e klasse - Poule C185
28%
28%
2013 voorjaarSenioren23e klasse - Poule B3020
67%
67%
2012 najaarSenioren23e klasse - Poule B3018
60%
60%
2012 voorjaarSenioren23e klasse - Poule C2715
56%
56%
2011 voorjaarSenioren22e klasse - Poule B214
19%
19%
2010 najaarSenioren23e klasse - Poule C2114
67%
67%
2010 voorjaarSenioren64e klasse - Poule E2721
78%
78%
2009 najaarSenioren53e klasse - Poule B246
25%
25%
2009 voorjaarSenioren54e klasse - Poule C2718
67%
67%
2008 najaarSenioren53e klasse - Poule B217
33%
33%
2008 voorjaarSenioren64e klasse - Poule D2015
75%
75%
2007 najaarSenioren65e klasse - Poule D2118
86%
86%
2007 voorjaarSenioren54e klasse - Poule D2114
67%
67%
2006 najaarSenioren64e klasse - Poule B147
50%
50%
2006 voorjaarSenioren75e klasse - Poule D1510
67%
67%
2005 najaarSenioren86e klasse - Poule D2121
100%
100%
2005 voorjaarSenioren65e klasse - Poule E2111
52%
52%
2004 najaarSenioren75e klasse - Poule E2414
58%
58%
2004 voorjaarSenioren75e klasse - Poule E2414
58%
58%
2003 najaarSenioren54e klasse - Poule E2111
52%
52%
2003 voorjaarSenioren95e klasse - Poule D2315
65%
65%
2002 najaarSenioren64e klasse - Poule E297
24%
24%
2002 voorjaarSenioren95e klasse - Poule A2417
71%
71%
2001 najaarSenioren106e klasse - Poule A2114
67%
67%
2001 voorjaarSenioren44e klasse - Poule A213
14%
14%
2000 najaarSenioren54e klasse - Poule C61
17%
17%
2000 voorjaarJeugd2Junior J2e klasse - Poule A3015
50%
50%
1999 najaarJeugd2Junior J3e klasse - Poule A2421
88%
88%
1998 voorjaarJeugd3Junior J3e klasse - Poule A189
50%
50%
1997 najaarJeugd3Junior J3e klasse - Poule A219
43%
43%
1997 voorjaarJeugd4Junior J4e klasse - Poule B3016
53%
53%
1996 najaarJeugd3Junior J4e klasse - Poule A2111
52%
52%
1996 voorjaarJeugd5Junior J4e klasse - Poule A2415
63%
63%

RKC ranklijst

SeizoenPTN
Najaar 202310202983763%
Voorjaar 202315183053547%
Najaar 20226183543960%
Najaar 20211326186976%
Zomer 20204162373080%
Voorjaar 2020481231580%
Najaar 20198173423653%
Voorjaar 201922433114480%
Najaar 201822026123873%
Voorjaar 20183203433771%
Najaar 20171223263886%