Persoonlijke resultaten

E. van Broekhoven

Gegevens

Naam: Erik van Broekhoven
Bondsnummer: 1251183
Geslacht Man
Licentie: F
Elo: 1197

NTTB resultaten

SeizoenGroepTeamKlasse%Teamgenoten
2024 voorjaarSenioren62e klasse - Poule A188
44%
44%
2023 najaarSenioren53e klasse - Poule D157
47%
47%
2023 voorjaarSenioren53e klasse - Poule A247
29%
29%
2022 najaarSenioren42e klasse - Poule A153
20%
20%
2022 voorjaarSenioren22e klasse - Poule A125
42%
42%
2021 najaarSenioren22e klasse - Poule A123
25%
25%
2020 voorjaarSenioren12e klasse - Poule B123
25%
25%
2019 najaarSenioren12e klasse - Poule A2110
48%
48%
2019 voorjaarSenioren12e klasse - Poule A188
44%
44%
2018 najaarSenioren12e klasse - Poule B2111
52%
52%
2018 voorjaarSenioren12e klasse - Poule C188
44%
44%
2017 najaarSenioren11e klasse - Poule B184
22%
22%
2017 voorjaarSenioren23e klasse - Poule B2722
81%
81%
2016 najaarSenioren22e klasse - Poule B219
43%
43%
2016 voorjaarSenioren22e klasse - Poule A2411
46%
46%
2015 najaarSenioren23e klasse - Poule C2724
89%
89%
2015 voorjaarSenioren23e klasse - Poule D2721
78%
78%
2014 najaarSenioren23e klasse - Poule C1814
78%
78%
2014 voorjaarSenioren23e klasse - Poule B2416
67%
67%
2013 najaarSenioren22e klasse - Poule C152
13%
13%
2013 voorjaarSenioren23e klasse - Poule B2117
81%
81%
2012 voorjaarSenioren23e klasse - Poule C95
56%
56%
2011 najaarSenioren23e klasse - Poule D2316
70%
70%
2011 voorjaarSenioren22e klasse - Poule B214
19%
19%
2010 najaarSenioren23e klasse - Poule C1513
87%
87%
2010 voorjaarSenioren22e klasse - Poule B2110
48%
48%
2009 najaarSenioren22e klasse - Poule A2112
57%
57%
2009 voorjaarSenioren22e klasse - Poule C2917
59%
59%
2008 najaarSenioren33e klasse - Poule D1512
80%
80%
2008 voorjaarSenioren32e klasse - Poule A2415
63%
63%
2007 najaarSenioren33e klasse - Poule D2119
90%
90%
2007 voorjaarSenioren33e klasse - Poule C2014
70%
70%
2006 najaarSenioren22e klasse - Poule C2711
41%
41%
2006 voorjaarSenioren22e klasse - Poule B157
47%
47%
2005 najaarSenioren22e klasse - Poule B1810
56%
56%
2005 voorjaarSenioren22e klasse - Poule A2115
71%
71%
2004 najaarSenioren22e klasse - Poule B219
43%
43%
2004 voorjaarSenioren22e klasse - Poule B219
43%
43%
2003 najaarSenioren22e klasse - Poule C219
43%
43%
2003 voorjaarSenioren22e klasse - Poule B2614
54%
54%
2002 najaarSenioren22e klasse - Poule C1810
56%
56%
2002 voorjaarSenioren32e klasse - Poule A2420
83%
83%
2001 najaarSenioren43e klasse - Poule C1816
89%
89%
2001 voorjaarSenioren44e klasse - Poule A2423
96%
96%
2000 najaarSenioren33e klasse - Poule A61
17%
17%
2000 voorjaarSenioren33e klasse - Poule B64
67%
67%
1999 najaarSenioren33e klasse - Poule C186
33%
33%
1999 voorjaarSenioren33e klasse - Poule A2412
50%
50%
1998 najaarSenioren33e klasse - Poule B188
44%
44%
1998 voorjaarSenioren23e klasse - Poule A189
50%
50%
1997 najaarSenioren33e klasse - Poule A2112
57%
57%
1997 voorjaarSenioren33e klasse - Poule B218
38%
38%
1996 najaarSenioren34e klasse - Poule B2416
67%
67%
1996 voorjaarSenioren34e klasse - Poule A1812
67%
67%
1995 najaarSenioren23e klasse - Poule B2712
44%
44%

RKC ranklijst

SeizoenPTN
Najaar 20234243764375%
Voorjaar 202383040145479%
Najaar 20228182793660%
Najaar 20219244264857%
Zomer 202011121642060%
Voorjaar 2020381801880%
Najaar 20193254164776%
Voorjaar 20194203464067%
Najaar 20183142923173%
Voorjaar 20181213824082%
Najaar 20175183223479%