Persoonlijke resultaten

T. Nipius

Gegevens

Naam: Thomas Nipius
Bondsnummer: 3212834
Geslacht Man
Licentie: E
Elo: 1345

NTTB resultaten

SeizoenGroepTeamKlasse%Teamgenoten
2024 voorjaarSenioren62e klasse - Poule A2112
57%
57%
2023 najaarSenioren53e klasse - Poule D2016
80%
80%
2023 voorjaarSenioren53e klasse - Poule A1513
87%
87%
2022 najaarSenioren42e klasse - Poule A185
28%
28%
2022 voorjaarSenioren22e klasse - Poule A113
27%
27%
2021 najaarSenioren22e klasse - Poule A157
47%
47%
2020 voorjaarSenioren12e klasse - Poule B30
0%
0%
2019 najaarSenioren12e klasse - Poule A62
33%
33%
2019 voorjaarSenioren12e klasse - Poule A218
38%
38%
2018 najaarSenioren12e klasse - Poule B122
17%
17%
2018 voorjaarSenioren12e klasse - Poule C218
38%
38%
2017 najaarSenioren11e klasse - Poule B212
10%
10%
2017 voorjaarSenioren23e klasse - Poule B3024
80%
80%
2016 najaarSenioren22e klasse - Poule B3010
33%
33%
2016 voorjaarSenioren22e klasse - Poule A2410
42%
42%
2015 najaarSenioren23e klasse - Poule C2715
56%
56%
2015 voorjaarSenioren23e klasse - Poule D2416
67%
67%
2014 najaarSenioren23e klasse - Poule C219
43%
43%
2014 voorjaarSenioren23e klasse - Poule B2411
46%
46%
2013 najaarSenioren22e klasse - Poule C240
0%
0%
2013 voorjaarSenioren23e klasse - Poule B2112
57%
57%
2012 najaarSenioren23e klasse - Poule B2714
52%
52%
2012 voorjaarSenioren23e klasse - Poule C186
33%
33%
2011 najaarSenioren23e klasse - Poule D2411
46%
46%
2011 voorjaarSenioren22e klasse - Poule B209
45%
45%
2010 najaarSenioren23e klasse - Poule C2416
67%
67%
2010 voorjaarSenioren22e klasse - Poule B214
19%
19%
2009 najaarSenioren22e klasse - Poule A215
24%
24%
2009 voorjaarSenioren22e klasse - Poule C234
17%
17%
2008 najaarSenioren33e klasse - Poule D218
38%
38%
2008 voorjaarSenioren32e klasse - Poule A306
20%
20%
2007 najaarSenioren33e klasse - Poule D2114
67%
67%
2007 voorjaarSenioren33e klasse - Poule C215
24%
24%
2006 najaarSenioren33e klasse - Poule D2712
44%
44%
2006 voorjaarSenioren53e klasse - Poule A187
39%
39%
2005 najaarSenioren54e klasse - Poule D1813
72%
72%
2005 voorjaarSenioren43e klasse - Poule A277
26%
26%
2004 najaarSenioren43e klasse - Poule E276
22%
22%
2004 voorjaarSenioren43e klasse - Poule E276
22%
22%
2003 najaarSenioren54e klasse - Poule E2110
48%
48%
2003 voorjaarSenioren84e klasse - Poule E3012
40%
40%
2002 najaarSenioren94e klasse - Poule D3010
33%
33%
2001 najaarJeugd2Junior J2e klasse - Poule B2714
52%
52%
2001 voorjaarJeugd2Junior J2e klasse - Poule A2714
52%
52%
2000 najaarJeugd1Junior J2e klasse - Poule A2410
42%
42%
2000 voorjaarJeugd4Junior J4e klasse - Poule A2423
96%
96%
1999 najaarJeugd4Junior J4e klasse - Poule B2413
54%
54%
1999 voorjaarJeugd5Aspirant A4 - Poule B3024
80%
80%
1998 najaarJeugd6Aspirant A4 - Poule B159
60%
60%

RKC ranklijst

SeizoenPTN
Najaar 202334461713%
Voorjaar 202320102022226%
Najaar 202232444813%
Najaar 202119183163743%
Zomer 2020178651140%
Voorjaar 202019240420%
Najaar 2019207641024%
Voorjaar 201915142252747%
Najaar 20181461401427%
Voorjaar 20186122022241%
Najaar 20173203243686%