Seizoen

Najaar 2002 Senioren

Bondsnr Naam Licentie Team Klasse % Elo
2547325 René Aarts 8 4e klasse - Poule D 18 5
28%
28%
2547333 Adnan Bayrak G 8 4e klasse - Poule D 18 10
56%
56%
954 (-7)
1773525 Annemiek Boesveld 4 2e klasse - Poule A 17 0
0%
0%
3064532 Danny Bogers E 6 4e klasse - Poule E 29 7
24%
24%
1272 (-69)
1251183 Erik van Broekhoven E 2 2e klasse - Poule C 18 10
56%
56%
1249 (-40)
3064671 Quiryn Daas 6 4e klasse - Poule E 29 15
52%
52%
1461
3064956 Thomas van den End 3 2e klasse - Poule B 20 8
40%
40%
1257
2852217 Geertje van Gaans D 5 3e klasse - Poule C 30 8
27%
27%
1035
3399987 Eugene van Ginneken 7 4e klasse - Poule B 27 25
93%
93%
Frank van Ginneken 11 7e klasse - Poule D 9 5
56%
56%
3400005 Pieter van Ginneken 7 4e klasse - Poule B 9 0
0%
0%
2653100 Will Hopmans G 7 4e klasse - Poule B 15 10
67%
67%
989 (-1)
1673979 Jan Horst 1 1e klasse - Poule A 27 16
59%
59%
1373553 Monique Horst 2 2e klasse - Poule C 21 11
52%
52%
3458066 Mark Huijbregts 11 7e klasse - Poule D 9 6
67%
67%
3084134 Leo Kalle 8 4e klasse - Poule D 24 9
38%
38%
932
3146481 Marieke van Kempen E 10 6e klasse - Poule D 24 11
46%
46%
781 (-18)
1579311 Freddy van de Kieboom 2 2e klasse - Poule C 15 11
73%
73%
3458074 Don Kunstt 7 4e klasse - Poule B 15 7
47%
47%
2394382 Jip Lam 3 2e klasse - Poule B 17 11
65%
65%
1419
1828728 René Lauwerijssen D 1 1e klasse - Poule A 30 21
70%
70%
1486
3188302 Raimond van Loon E 11 7e klasse - Poule D 15 8
53%
53%
1275 (-9)
3712907 Danny van Meel 4 2e klasse - Poule A 24 9
38%
38%
1262
3651208 Erwin Meerman E 1 1e klasse - Poule A 24 11
46%
46%
1278 (-14)
146490 Koos Meijers 3 2e klasse - Poule B 12 5
42%
42%
1149
3236537 Bas Mulders 10 6e klasse - Poule D 21 17
81%
81%
1518080 Tom Nieuwburg 2 2e klasse - Poule C 18 12
67%
67%
2645490 Nancy Nieuwlaat 5 3e klasse - Poule C 27 1
4%
4%
3212834 Thomas Nipius E 9 4e klasse - Poule D 30 10
33%
33%
1258 (-56)
2997350 Brenda Poppe 11 7e klasse - Poule D 18 6
33%
33%
3712892 Cyril Postma F 4 2e klasse - Poule A 14 7
50%
50%
1121
3100605 Jac Rosenboom 3 2e klasse - Poule B 18 6
33%
33%
1023
3126009 Hanny Rosenboom-Eijkemans 8 4e klasse - Poule D 27 0
0%
0%
784
3338305 Almar Scholtus 2 2e klasse - Poule C 15 8
53%
53%
3146499 Mark Schouten 9 4e klasse - Poule D 30 9
30%
30%
1217
2652895 Björn Schrauwen 4 2e klasse - Poule A 17 10
59%
59%
1360
3064582 Marjella Stoop-Daas E 10 6e klasse - Poule D 21 10
48%
48%
693 (-11)
2588177 Henry van der Velde E 3 2e klasse - Poule B 17 12
71%
71%
1229
Erwin Verbeek 7 4e klasse - Poule B 21 12
57%
57%
3338321 Koen Verbogt 4 2e klasse - Poule A 12 0
0%
0%
3212826 Ivo Verdult H 11 7e klasse - Poule D 21 6
29%
29%
705 (+3)
2645521 Yvonne Vleghels 5 3e klasse - Poule C 30 0
0%
0%
932061 Wout Withagen G 6 4e klasse - Poule E 20 5
25%
25%
893 (-2)
3212884 Jochem Witjes 9 4e klasse - Poule D 24 6
25%
25%

GESLOTEN

Dag
Datum
Tijden
Groep
Wo
22-12-2021
14:45 - 15:45
Jeugd
Wo
22-12-2021
15:45 - 16:45
Senioren
Wo
05-01-2022
15:15 - 16:45
Jeugd
Vr
07-01-2022
15:15 - 16:45
Jeugd* & Senioren
Wo
12-01-2022
15:15 - 16:45
Jeugd
Vr
14-01-2022
15:15 - 16:45
Jeugd* & Senioren
* Gevorderde jeugd