Persoonlijke resultaten

W.J. Withagen

Gegevens

Naam: Wout Withagen
Bondsnummer: 932061
Geslacht Man
Licentie: G
Elo: 797 (-68)

NTTB resultaten

SeizoenGroepTeamKlasse%Teamgenoten
2023 najaarSenioren105e klasse - Poule B91
11%
11%
2023 voorjaarSenioren85e klasse - Poule B187
39%
39%
2022 najaarSenioren85e klasse - Poule B156
40%
40%
2022 voorjaarSenioren55e klasse - Poule B219
43%
43%
2021 najaarSenioren55e klasse - Poule B238
35%
35%
2019 voorjaarSenioren35e klasse - Poule C31
33%
33%
2018 najaarSenioren34e klasse - Poule B60
0%
0%
2012 voorjaarSenioren86e klasse - Poule D65
83%
83%
2011 najaarSenioren85e klasse - Poule E62
33%
33%
2011 voorjaarSenioren65e klasse - Poule B127
58%
58%
2010 najaarSenioren86e klasse - Poule D1511
73%
73%
2010 voorjaarSenioren96e klasse - Poule D97
78%
78%
2009 voorjaarSenioren64e klasse - Poule E30
0%
0%
2008 najaarSenioren64e klasse - Poule C123
25%
25%
2007 najaarSenioren54e klasse - Poule D145
36%
36%
2006 najaarSenioren64e klasse - Poule B64
67%
67%
2006 voorjaarSenioren64e klasse - Poule B158
53%
53%
2005 najaarSenioren65e klasse - Poule E2318
78%
78%
2005 voorjaarSenioren54e klasse - Poule D112
18%
18%
2004 najaarSenioren95e klasse - Poule C2118
86%
86%
2004 voorjaarSenioren95e klasse - Poule C2118
86%
86%
2003 voorjaarSenioren74e klasse - Poule C92
22%
22%
2002 najaarSenioren64e klasse - Poule E205
25%
25%
2002 voorjaarSenioren95e klasse - Poule A1813
72%
72%
2001 najaarSenioren106e klasse - Poule A1511
73%
73%

RKC ranklijst

SeizoenPTN
Najaar 2023132221143569%
Voorjaar 2023142218183658%
Najaar 202272417213880%
Najaar 202153435235881%
Zomer 202061615102580%
Voorjaar 202014625760%
Najaar 2019111914173165%
Voorjaar 2019142014142867%
Najaar 201881617102780%
Voorjaar 201871612102282%
Najaar 201713121071764%