Persoonlijke resultaten

R. van Loon

Gegevens

Naam: Raimond van Loon
Bondsnummer: 3188302
Geslacht Man
Licentie: E
Elo: 1270

NTTB resultaten

SeizoenGroepTeamKlasse%Teamgenoten
2024 voorjaarSenioren62e klasse - Poule A187
39%
39%
2023 najaarSenioren53e klasse - Poule D148
57%
57%
2023 voorjaarSenioren53e klasse - Poule A62
33%
33%
2022 najaarSenioren42e klasse - Poule A187
39%
39%
2022 voorjaarSenioren22e klasse - Poule A146
43%
43%
2021 najaarSenioren33e klasse - Poule C159
60%
60%
2020 voorjaarSenioren23e klasse - Poule B116
55%
55%
2019 najaarSenioren23e klasse - Poule C2113
62%
62%
2019 voorjaarSenioren22e klasse - Poule B187
39%
39%
2018 najaarSenioren23e klasse - Poule B2015
75%
75%
2018 voorjaarSenioren23e klasse - Poule C2110
48%
48%
2017 najaarSenioren23e klasse - Poule C2416
67%
67%
2017 voorjaarSenioren33e klasse - Poule A2114
67%
67%
2016 najaarSenioren33e klasse - Poule B2319
83%
83%
2016 voorjaarSenioren33e klasse - Poule C145
36%
36%
2015 najaarSenioren33e klasse - Poule B2115
71%
71%
2015 voorjaarSenioren33e klasse - Poule C2412
50%
50%
2014 najaarSenioren33e klasse - Poule B1810
56%
56%
2014 voorjaarSenioren33e klasse - Poule C187
39%
39%
2013 najaarSenioren33e klasse - Poule D1811
61%
61%
2013 voorjaarSenioren33e klasse - Poule C93
33%
33%
2012 najaarSenioren33e klasse - Poule D217
33%
33%
2012 voorjaarSenioren33e klasse - Poule D216
29%
29%
2011 najaarSenioren33e klasse - Poule E2411
46%
46%
2011 voorjaarSenioren33e klasse - Poule B155
33%
33%
2010 najaarSenioren43e klasse - Poule F247
29%
29%
2010 voorjaarSenioren43e klasse - Poule D248
33%
33%
2009 najaarSenioren43e klasse - Poule C184
22%
22%
2009 voorjaarSenioren43e klasse - Poule D214
19%
19%
2008 najaarSenioren53e klasse - Poule B156
40%
40%
2008 voorjaarSenioren64e klasse - Poule D155
33%
33%
2007 najaarSenioren65e klasse - Poule D1811
61%
61%
2007 voorjaarSenioren64e klasse - Poule E158
53%
53%
2006 najaarSenioren54e klasse - Poule D215
24%
24%
2006 voorjaarSenioren75e klasse - Poule D154
27%
27%
2005 najaarSenioren86e klasse - Poule D1512
80%
80%
2005 voorjaarSenioren65e klasse - Poule E184
22%
22%
2004 najaarSenioren75e klasse - Poule E156
40%
40%
2004 voorjaarSenioren75e klasse - Poule E156
40%
40%
2003 najaarSenioren75e klasse - Poule E127
58%
58%
2002 najaarSenioren117e klasse - Poule D158
53%
53%
2002 voorjaarJeugd3Junior J3e klasse - Poule B64
67%
67%
2001 najaarSenioren117e klasse - Poule A94
44%
44%
2001 najaarJeugd3Junior J3e klasse - Poule A31
33%
33%
2001 voorjaarJeugd3Junior J3e klasse - Poule A185
28%
28%
2000 voorjaarJeugd3Junior J4e klasse - Poule B189
50%
50%
1999 najaarJeugd3Junior J4e klasse - Poule A2719
70%
70%
1999 voorjaarJeugd3Junior J4e klasse - Poule A245
21%
21%
1998 najaarJeugd4Junior J4e klasse - Poule B122
17%
17%
1998 voorjaarJeugd5Junior J4e klasse - Poule B243
13%
13%
1997 najaarJeugd5Junior J4e klasse - Poule A151
7%
7%

RKC ranklijst

SeizoenPTN
Najaar 202322122022238%
Voorjaar 202332481911%
Najaar 202217102602633%
Najaar 202112244254757%
Zomer 202021543730%
Voorjaar 2020951101160%
Najaar 20199182873553%
Voorjaar 20199182953460%
Najaar 201861517102760%
Voorjaar 20181171021224%
Najaar 201710132222450%